„Mój muzyczny świat postrzegam w kontekście nieustannego rozwoju oraz poszukiwania nowych przestrzeni, które mogą szokować i zachwycać jednocześnie.”

Ewa Maria – Violin Cat Absolwentka  skrzypiec na Akademii Muzycznej w Krakowie  oraz skrzypiec jazzowych na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej na Akademii Muzycznej w Katowicach. Uczestniczka wielu kursów  oraz warsztatów skrzypcowych, jak chociażby Masterclass z Eric Marienthal czy ISJA w Krakowie.

Grała na wielu festiwalach i koncertach np. Koncert Finałowy Zaucha Bez Granic, Gala Finałowa Grechuta Festiwal, Tribute to The Police.

Koncertowała między innymi z Lorą Szafran, Natalią Kukulską, Mieczysławem Szcześniakiem, Małgorzatą Ostrowską, Adamem Sztabą,  Krystyną Prońko, Kubą Badachem, Katarzyną Groniec, Natalią Przybysz.

Rola muzyka, a jednocześnie artysty to ciągła praca nad znalezieniem tego jedynego w swoim rodzaju brzmienia, melodii, rytmu, czy wreszcie niepowtarzalnego flow, a następnie jego precyzyjne i nieustanne modelowanie, z zachowaniem dbałości o najmniejszy szczegół. Tak aby końcowy efekt zachwycił każdego!

Praca w studiu nad materiałem daje czas na spokojne przemyślane decyzje artystyczne i przez to satysfakcję, która pozwala cieszyć się i wielokrotnie smakować efekty swojej pracy.
Ale praca z żywą publicznością daje dużo więcej. Bezpośrednie obcowanie z ludzkimi emocjami i reakcjami jest motorem do działania i sprawia że artysta widzi dalece poza horyzont dotychczasowych planów i obranych przez siebie celów.

Jeżeli chcielibyście Państwo stać się współuczestnikami tego procesu, a ponadto uświetnić piękną muzyką ważne wydarzenia z Waszego życia prywatnego, towarzyskiego, czy biznesowego, nie wahajcie się napisać! Z pewnością otrzymacie ciekawą propozycję muzyczną, wartą rozważenia! Wystarczy kilka słów! Serdecznie zapraszamy do skorzystania!